KarayelForum.Net KarayelForum.Net

Tema En iyi Wordpress Haber Temaları


Konu

#1
Yorumları:
154
Konuları:
147
Rep Puanı:
1
Referansları
1
Eğer bir site kurmak istiyor ve site açma konusunda nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda emin değilseniz, wordpress site kurma başlıklı yazımı takip edebilirsiniz.Önemli Not:En iyi wordpress blog teması listemde yer alan temaların üzerinde hiç bir cdncache ya da wordpress site hızlandırma işlemi mevcut değil, yani altta yer alan temaların hız sonuçları tamamı ile saf kodları ile ölçümlerinin sonuçlarıdır.

NewsPaper WordPress Haber Teması
[Resim: newspaper-haber-temasi.jpg]

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – NewsPaper


DETAYLI INCELE CANLI DEMOGoogle PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 91| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 94% )| Yslow B (86%)En iyi wordpress haber teması listesinde en çok beğendiğim ve şahsi fikrim olarak en iyisi olduğunu düşündüğüm, verdiği hız sonuçları ile gerçek anlamda en iyilerden bir tanesi olduğunu kanıtlayan haber teması MyThemeShop üretimi NewsPaper

#Eğer hayata geçirmek istediğiniz web projenizde hem sosyal medya üzerinden hem de organik olarak ( arama motorları üzerinden ) trafik almayı hedefliyorsa, tema seçimi için NewsPaper üzerine bir tema düşünemiyorum.

#Lifehack.org gibi gerçek anlamda sektörüne domine eden bir site bile bu wordpress haber temasını kullanıyor.

#Tüm samimiyetimle söylüyorum ki eğer benim hem sosyal medyayı hem de organik trafiği hedefleyen bir projem olursa kesinlikle gözüm kapalı bu temayı kullanırım.

Temanın dizaynı ise gerçek anlamda etkiyelici. Tema tamamı ile içeriği ön plana çıkarma ve, seviyede tutma odaklı kodlanmış.

Tabii tema sadece muazzam hızı ile ön plana çıkmıyor. Aynı zamanda en iyi SEO uyumlu haber teması sıralamasında da öncü temalardan bir tanesi.

Eğer muazzam derecede hızlı, SEO uyumlu, işlevsel ve aynı zamanda harika bir tasarıma sahip wordpress haber teması arıyorsanız, Newspaper’ın aradığınız haber teması olma potansiyeli çok yüksek.

InterActive WordPress Haber Teması
[Resim: interactive-haber-temasi.jpg]

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – InterActive


DETAYLI INCELE CANLI DEMOGoogle PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 90| Mobil 78
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )| Yslow B (85%)En iyi wordpress haber temaları listemin bir diğer muazzam temasi ise InterActive. Yine MyThemeShop üretimi olan tema, hız konusunda oldukça üst seviyelerde. Ne de olsa MyThemeShop ürünü… Aksi olsa şaşardım;

Tema işlevselliği o kadar yüksek ki, eminim siteniz için böyle bir haber teması kullandığınızda sitenizin hemen çıkma oranı oldukça düşük seviyelerde olacaktır.

#Temanın ana sayfa slaytı ve hemen altında yer alan kategori navigasyon menüsü içeriğe oldukça modern bir hava katarken, aynı zamanda işlevselliği maksimum seviyede tutuyor.

#Temanın sayfalar arasındaki geçiş hızı o kadar yüksek ki, herhangi bir içeriğe tıkladığınızda sayfa değiştirdiğinizi anlamıyorsunuz bile.

Temanın en üstünde bulunan kayan yazı modülü, sosal medya butonları ve sunduğu bir çok dizilim ( layout) seçeneğine ile, sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

#MyThemeShop‘un en çok övgü alan noktası ise, müşteri desteği. İnanın bana bu desteği ne Themeforest’ta ne de başka bir tema üretici firmada bulmanızın imkanı yok.

Temanızda herhangi bir değişiklik yapmak istediğinizde bile (kodlama ile) sizi yönlendiriyor, yapamadığınızda ise onlar sizin için yapıyorlar.

#Sadece verdiği gerçek anlamda üst seviye teknik destek hizmeti bile MyThemeShop’u tercih sebebi yapmak için yeterli diye düşünüyorum.

Bu yüzden bir haber teması ya da blog teması vs. arıyorsanız, MyThemeShop ürünlerini tercih etmenizi kesinlikle öneririm.

NewsOnline WordPress Haber Teması
[Resim: newsonline-haber-temasi.jpg]

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – Newsonline


DETAYLI INCELE CANLI DEMOGoogle PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 79
Pingdom Website Speed Skoru: 92
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 92% )| Yslow B (86%)En iyi wordpress haber teması listemin muazzam hıza sahip bir diğer wp haber teması ise NewsOnline. Hız sonuçları ise şu şekilde;

Bir çok içeriği aynı anda ziyaretçilerinize profesyonel bir görünüm ve muazzam bir hız ile sunacağınız bir haber teması arıyorsanız NewsOnline’a mutlaka bir göz atın derim.

NewsOnline haber temasının öne çıkan başlıca iki özelliği mevcut. İlki hız, ikincisi ise SEO uyumlu oluşu.

Temanın haber, eğlence, ilişki, spor ve yemek şeklinde 5 farklı iş modeli için dizaynı mevcut. Tek bir tema olarak satılsa da aslında 4 farklı temayı içerisinde barındırıyor.

NewsOnline MyThemeShop’un ürünlerinde standart olan tüm özelliklere sahip; adsense reklam gelirini maksimum seviyede tutmaya odaklı reklam yerleşim noktaları,

Responsive dizayn, parallax efeki, Off canvas mobil menu, temiz kodlama, temanın içerisine entegre edilmiş sosyal medya butonları, kısa kodlar, yazar kutusu, abonelik sistemi, yüksek okunabilirlik seviyesi gibi yüzlerce özellik.

NewsTimes WordPress Haber Teması
[Resim: newstimes-haber-temasi.jpg]

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – NewsTimes


DETAYLI INCELE CANLI DEMOGoogle PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 92| Mobil 79
Pingdom Website Speed Skoru: 95
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 91% )| Yslow B (87%)En iyi haber teması listesinde en hızlı temalardan bir diğeri ise NewsTimes. Gerçek anlamda olağanüstü olan hız sonuçları ise hemen altta;

Tema nerede ise her MyThemeShop temasının öne çıkan iki özelliği ile öne çıkıyor. İlki tabii ki muazzam hızı. İkincisi ise üst seviyede SEO uyumlu bir haber teması oluşu.

Peki NewsTimes ya da MyThemeShop’un diğer herhangi bir haber temasını tercih ettiğinizde ne elde edersiniz ? Hemen sıralıyorum;

1-Temaların muazzam hızlara sahip olması, siteniz için hem kullanıcı deneyimini hem de google gözünde ki değerini arttır. Bildiğiniz gibi 200 üzeri google sıralama kriterleri arasında hız en önemli kriterlerin başında gelir.

2-Hem sitenin google kriterlerine uygun olarak kodlanması, hem de muazzam hızlı olması google sıralamanıza olumlu etki edecek, içerikleriniz google tarafından hızlı indexlemesini sağlayacak ve dahası google’da daha üst sıralarda yer almasına müthiş bir fayda sağlayacaktır.

3-Temaların nerede ise tamamı adsense reklam gelirini maksimum seviyede tutma odaklı reklam yerleşim noktaları içeriyor.

Dolayısı ile, potansiyel adsense reklam gelirinizi daha en başta maximum seviyede tutma garantisi elde ediyorsunuz.

4-Tek tıklama ile temaların yüklenmesi, yine tek tıklama ile güncellemelerinin yapılabilmesi, kullanımı oldukça kolay yönetim panellerinin oluşu temaların yönetimini oldukça kolaylaştırıyor.

5-MyThemeShop’u bu kadar değerli kılan en önemli özellik ise, sundukları destek. Eğer kendinizi ifade edebilecek kadar ingilizceniz var ise, alacağınız desteğe hayran kalacaksınız.

Temanızda herhangi bir yeri değiştirmek mi istiyorsunuz ? Destek ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

NewsMag WordPress Haber Teması
[Resim: en-hizli-wordpress-temalari-newsmag.jpg]

WordPress Haber Teması – WordPress Haber Temaları – NewsMag


DETAYLI INCELE CANLI DEMOGoogle PageSpeed Insights skoru: Masaüstü 90| Mobil 74
Pingdom Website Speed Skoru: 91
Gtmetrix Performans Skoru: Page Speed A ( 97% )| Yslow B (88%)
G4G's production.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da