KarayelForum.Net KarayelForum.Net

Tema En iyi Wordpress Magazin Temaları


Konu

#1
Yorumları:
154
Konuları:
147
Rep Puanı:
1
Referansları
1
En İyi WordPress Magazin Temasını Seçme
WordPress Magazin temaları, zengin içerikli web siteleri için harika çalışıyor. Okuyucuların ilgilendikleri doğru içeriği doğrudan ana sayfadan kolayca keşfetmelerine yardımcı olur.
Aşağıda, bir WordPress Magazin temasında sıklıkla bulabileceğiniz bazı benzersiz özellikler bulunmaktadır.
  • Farklı sütun yapıları ve kategorilerinin birleşimi ile kolayca benzersiz bir ana sayfa tasarımı oluşturun
  • İçeriğinizden para kazanmak için banner reklam yerleşimi alanları
  • İçeriğinizi farklı bir şekilde görüntülemek için tonlarca farklı sayfa düzeni seçeneği
1. NewsPaper
[Resim: Newspaper.jpg]


NewsPaper , çok fazla içeriğe sahip web sitelerinde harika görünen popüler ve duyarlı bir WordPress Magazin temasıdır. Tema, farklı nişler için tasarlanmış 60+ profesyonel olarak tasarlanmış demo ile birlikte geliyor. Ayrıca, çarpıcı bir web sitesini kolayca oluşturmanıza izin veren 8 premium eklentiyle birlikte gelir.

Bu tema, esnek başlık oluşturucu sayesinde kolayca güzel başlıklar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, herhangi bir tasarımcının isteyeceği eksiksiz araç takımı olan tagDivi bestecisine de sahipsiniz. Kaliteyi etkilemeden ana sayfada çok fazla içerik görüntüleyebilir.

2. Soledad
[Resim: Soledad.jpg]


Soledad , Magazin, haberler ve kişisel bloglar için özel olarak tasarlanmış çarpıcı bir WordPress temasıdır. Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile harika çalışıyor , herhangi bir kod yazmadan web sitesini özelleştirmenizi kolaylaştırıyor.

1000’lerin ana sayfa demoları ile tek tıklamayla bir web sitesi veya blog oluşturabilir ve hemen başlayabilirsiniz. Siteyi düzenlemek için WordPress canlı özelleştiricisinde ek seçeneklerle birlikte gelir.

3. Ekstra
[Resim: Extra.png]


Extra , piyasadaki önde gelen WordPress tema merkezlerinden biri olan Elegant Themes tarafından sunulan en iyi WordPress Magazin temalarından biridir. Çok amaçlı bir tema olarak, herhangi bir niş sitesine mükemmel uyum sağlar. Ekstra, yazı ve sayfa oluşturmayı süper kolaylaştıran bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile gönderilir.
Esnek tasarımı sayesinde, sitenize farklı bir görünüm vermek için temaların herhangi bir bölümünü özelleştirebilirsiniz. Extra ile asla görünüşlerinden ödün vermek zorunda kalmayacaksınız. Önceden oluşturulmuş en şık düzenlerden bazılarını sunar, böylece sıfırdan başlamak zorunda kalmadan birini seçerek benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Ana sayfa düzeni farklı sütun yapıları ve modülleri sunar.
4. Divi
[Resim: divi-theme.png]

Divi Extra gibi, bir Magazin web sitesini kolayca oluşturmanıza yardımcı olan başka bir popüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Şaşırtıcı görsel sayfa oluşturucu ile, sayfalarınızı ve yayınlarınızı düzenleyici ve önizleme arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan bir profesyonel gibi tasarlayabilirsiniz. Doğrudan sitede kullanıma hazır 40 güzel öğeniz var. Bunun hiç kodlamaya ihtiyacı yoktur.
Ayrıca tamamen özelleştirilebilir 800 çarpıcı önceden oluşturulmuş tasarımlar sunuyor. Renk, animasyon ve gezinme efektlerini, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirmekten bu tema, istediğiniz görünüme sahip olmak için her şeyi yapmanızı sağlar. Toplu düzenleme, özellik sayesinde, öğeleri ayrı ayrı düzenlemeyerek zaman kazanabilirsiniz.
5. Astra
[Resim: astra.jpg]


Astra , web sitenizi bir profesyonel gibi tasarlamanızı sağlayan hafif ve süper hızlı bir WordPress temasıdır. Tek bir kod satırı yazmadan, bu tema size gelişmiş özelliklerle dolu en şık tasarımı bulmak için en iyi çözümü sunar. Tema, WordPress’in en son sürümüyle uyumludur ve her türlü eklenti ile harika çalışır.
WooCommerce eklentisi ile sorunsuz entegrasyon sağladığı için Magazin web sitenizde herhangi bir dijital veya fiziksel ürün satabilirsiniz. Erişiminizi genişletmek için, onu diğer dillere çevirme seçeneğiniz de vardır. Ayrıca, bu temayla sonsuz kaydırma, sosyal simge widget’ları, özel bir 404 sayfası ve çok daha fazlasını web sitenize ekleyebilirsiniz.
6. Everest News
[Resim: everest-themes.jpg]


Everest News , tonlarca kişiselleştirme seçeneği ile gelen en iyi WordPress Magazin temalarından biridir. Everest News, Everest Themes tarafından yayınlanan bir temadır.
Hız, güvenlik ve çeviriye hazır Everest’in temel özelliklerinden bazıları. Daha hızlı görüntü oluşturma için tek tıklamayla demo içe aktarma, duyarlı kaydırıcı ve tembel yükleme ile birlikte gelir.
7. Hestia Pro
[Resim: hestia.jpg]


Hestia Pro , çarpıcı özelliklere sahip, görsel olarak etkileyici, WooComerce için hazır bir WordPress temasıdır. Bu temayı kullanarak, görünüşü açısından web siteniz üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Temanın her biti özelleştirilebilir ve kullanımı çok kolaydır. Hazır ana sayfa ve blog sayfası tasarımlarını doğrudan özelleştiricinin kendisinden değiştirebilirsiniz.
İstediğiniz sayfa oluşturucuları kullanma seçeneğiniz de vardır. Hestia’nın kusursuz entegrasyonu, işleri sizin için pürüzsüz ve kolay hale getirir. Kullanıcıların ilgisini çekmek için kaydırıcıyı veya video başlığını ekleyebilirsiniz. Ziyaretçilerin siteye daha uzun süre katılma şansını artırır.
G4G's production.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da