KarayelForum.Net KarayelForum.Net

Megapol Kurumsal Güvenlik Çözümleri - İzmir


Konu

#1
Yorumları:
19
Konuları:
19
Rep Puanı:
0
Referansları
0
Site Adresi: Megapolguvenlik.com

Site Konusu: Megapol Kurumsal Güvenlik Çözümleri - İzmir

Tanıtım ve Açıklamalar: İzmir'de güvenlik kamera sistemleri sektörünün öncü firması Megapol Güvenlik, kamera güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ile ev ve iş yerlerine kurumsal güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Ülkemizde hırsızlık oranları giderek arttığı için kamera ve güvenlik sistemlerinin önemi de giderek artmaktadır. Kamera sistemleri farklı ihtiyaçlara göre üretilmektedir. AHD güvenlik kameralarında görüntü netliği ön plandayken, Wireless Kamera sistemlerinde ise bağlantı ön plandadır. Megapolguvenlik olarak kamera güvenlik sistemleri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğumuz ekibimiz alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Hırsızlara karşı geliştirilen alarm sistemleri, güvenlik kameraları gibi kayıt işlemi yapmamaktadır. İş yerinin veya evin kapısı zorlandığında alarm sistemleri 120 db gücünde ses çıkararak çevreye ikaz vermektedir. Alarm sistemleri sadece hırsızlara karşı değil, acil durumlarda da erken müdahale yapılmasını sağlamaktadır. Web sitemizden alarm sistemleri konusunda da en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

Özellikle iş yerleri ve şirketler tarafından kurumsal güvenlik çözümleri talep edilmektedir. Apartman güvenlik sistemleri, taksi araç sistemleri ve okul-kreş özel güvenlik sistemleri, kurumsal çözümlerimiz arasında yer almaktadır. Kurumsal Güvenlik Çözümleri ihtiyacınız varsa web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ve özel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şirket olarak, işletmeniz veya eviniz için en uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da