KarayelForum.Net KarayelForum.Net

Hile METİN2 HİLE [TR] 17.01.2021 [Güncel]


Konu

#1
Yorumları:
1,284
Konuları:
77
Rep Puanı:
14
Referansları
17
Metin2 Hilesi ile günlerce uğraşmanıza gerek yok.Bu Hile Sayesinde 5 dakika’da bile 50 level olabilirsiniz.Metin2 tr hile,Metin2 Hile ,Metin2 15.02.2021 Hile,M2Bob Hile,TR Hile,
Metin2 oyununu oynayan kişiler, oyun esnasında karşılaştıkları zorlukları aşabilmek adına hile aramaya başlıyorlar. Metin2 tr hileleri arayan kullanıcıların isteklerine en kapsamlı şekilde cevap veren tek hiledir. Bu hileler özel yazılımlar aracılığıyla oyunun zorluklarını basite indirgiyor ve oyunu daha kolay bir hale getiriyor. Bu sayede rakiplerinizin önüne geçebiliyorsunuz. Bu botlar siz oyunu oynamıyor olsanız dahi kendi kendine canavar keserek level atlamanıza olanak sağlayabiliyor. Balık botu, metin taşı bulma, boss bulma, hızlı koşma gibi kullanıcılara birçok özellik sağlayan metin2mod levelbot hilesi ile sizlerde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Üstelik banlanma ihtimallerini sıfıra indirmek için yeni eklenen GM dedektörü ile yakınınıza bir GM yada oyundan yetkili bir kişi geldiğinde otomatik karakter atıyor. Sizlerde kasılırken saatlerinizi harcamadan hızlı bir şekilde sonuç elde etmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için metin2 tr hileleri konusunda uzman kişiler tarafından geliştirilen metin2mod levelbot hilesini kullanabilirsiniz.
Üstelik sürekli olarak kendini geliştirmeye devam eden metin2mod levelbot hilesi gelen güncellemeler ile kullanıcılara yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Sizlerde artık eski tarzda ve sürekli banlanan kullanışsız hilelerden bıktıysanız, metin2 tr hileleri konusunda en iyisi olanı tercih etme vaktiniz gelmiştir.
Levelbot Hilesi Özellikleri
 • Level bot
 • 7x hack
 • Beceri botu
 • Çekme Hileesi
 • Oto Pot
 • Hareket / Saldırı hızı kesmek
 • Nesnelerin/Duvarların içinden geçebilme
 • Oto Toplama
 Güncel Sürüm: 15.02.2021
[Resim: metin2-hile.jpg]
Metin2Mod Levelbot Hilesi Kurulumu
 1. Aşağıdaki linklerden hileyi indiriyoruz.
 2. İndirilen Metin2_TR_Mod_15.02.2021.rar dosyasını açıyoruz.
 3. Tüm dosyaları metin2’nin içine atıyoruz.
 4. Metin2 hile 2021.exe yi açıyoruz.
 5. Start butonuna bastıktan sonra yama açılacaktır.
 6. Daha sonra gameforge client’ten oyna butonuna basıp oyunu açıyoruz.
Metin2Mod Levelbot Hilesi İndirme Linkleri
Metin2 Hile Dosya.Tc İndir
Metin2 Hile Dosya.co İndir
Son Düzenleme: 15-02-2021, 09:13, Düzenleyen: Friday.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da