KarayelForum.Net KarayelForum.Net

Türkiye'nin Halı Saha Platformu


Konu

#1
Yorumları:
19
Konuları:
19
Rep Puanı:
0
Referansları
0
Site Adresi: Halisahavar.com

Site Konusu: Halısahavar | halisahavar.com

Tanıtım ve Açıklamalar: Halı sahada bir ihtiyacınız mı var? Halısahavar bu yüzden var. Halı saha varsa çözüm de var. Eksik oyuncunuzu tamamlayın, gücünüze denk rakipler bulun, isterseniz de bireysel olarak maçlara katılın! Halı sahalar bulun, turnuvalara katılın.

Ülkemizde futbola gösterilen ilgi çok yüksektir. Futbol severler sadece izleyici olarak değil, futbolu oynamaktan da çok fazla zevk almaktadır. Diğer yandan, Pandemi sebebiyle kırmızı kategoride yer alan şehirlerde halı sahalar kapalıdır. Bu yüzden de birçok futbol sever halı saha maçlarının başlamasını dört gözle beklemektedir. Web sitemiz ise bu alana yoğunlaşan ve alanında tek proje konumundadır.

Halı saha maçlarında takımlarında eksik oyuncu bulunanlar, takımlarında kaleci olmayanlar veya kendilerine göre rakip bulamayan kişiler sitemiz aracılığıyla bu eksiklerini tamamlayabilirler. Turnuvalar genellikle halı sahalarda düzenlenmektedir ve bu etkinliklere yoğun ilgi gösterilmektedir. Halisahavar.com web sitemizden çevrenizde düzenlenen mevcut turnuvalara katılım gösterebilirsiniz.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da